Catering Restauracji Maredo

Starając się rozszerzać wachlarz świadczonego serwisu gastronomicznego zdecydowaliśmy się zapewniać pełen zakres usług cateringowych.

Początki w świadczeniu takich usług były dość ciężkie, ponieważ brakowało nam przede wszystkim doświadczenia jak i specjalistycznego sprzętu.

Profesjonalna obsługa cateringu

Obecnie przyjmujemy zlecenia różnego typu każde z nich wymagają od nas dużego zaangażowania, przygotowania logistycznego, czasem nawet przeniesienia w miejsce jakie klient sobie zażyczy całego zaplecza kuchennego. Z perspektywy czasu i ilości zorganizowanych imprez oraz zebranego doświadczenia staramy się zapewniać doradztwo w zakresie organizacji każdej imprezy cateringowej. Mamy do dyspozycji sprawdzoną obsługę i niezbędny sprzęt gastronomiczny który umożliwia nam profesjonalną organizacje. Podjęliśmy się przygotowania różnego typu przyjęć od małych zaręczynowych spotkań przy blasku księżyca dla dwóch osób, przez spotkania rodzinne w domowym zaciszu do dużych imprez masowych na tysiąc osób. Doświadczenie, chęć doskonalenia się i różnego typu szkolenia z jakich korzystamy wszystko to pozwala nam na ciągłe podnoszenie standardów i spełnianie oczekiwań stawianych nam przez naszych klientów.

Maredo przez lata działalności świadczyło usługi cateringowe takim firmom jak: Coca-Cola HBC Polska, Allegro.pl, Grupa Żywiec, Energia-Eco, Zentiva, Espersen Polska, Polpharma, Servier, Przedsiębiorstwo Agroma, Pliva Kraków, Młyny Stoisław, Pfizer Polska, Edesa Horeca, Dajar, Media Markt Polska, Novartis, Opel Dowbusz, Krka Polska, Saint-Gobain, Janssen-Cilag.

Wirtualna Wycieczka Restauracja Maredo
  • Firmy współpracujące z Restauracją Maredo
  • Firmy współpracujące z Restauracją Maredo
© Wszelkie prawa zastrzeżone Maredo 2011
Projekt i wykonanie: Marko Services